Firma Profili

2010 yılında kurulan Assun İnşaat Emlak Gıda San. Tic. Ltd. Şti. projelerine bakıldığında Türkiye’nin en zengin altyapı projelerini üstlenen, önde gelen inşaat kuruluşlarından biridir. Firmamız piyasa koşulları açısından inşaat firması olarak bilgi birikimlerini sağlamış ve yaptığı tüm işlerde başarılarını göstermiştir.
Assun İnşaat, gelişmiş teknik ve teknolojik altyapısı sayesinde maliyetlerini minimize edebilen bir kurumdur.
Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kalite ve güven anlayışını benimseyen Assun İnşaat, bünyesinde çalıştırdığı yüzlerce profesyonel ve tecrübeli kadrosuyla birlikte inşaat sektöründe varlığını sürdürmektedir.

  • Misyonumuz : Firma içerisinde oluşturduğumuz sağlam yapıyı yenilik ve gelişmelere açık olarak ilerletmek, alıcılarımızdan ve çalışanlarımızdan aldığımız güçle en iyi şekilde modern, kaliteli yaşanabilir mekanlar üretmek.
  • Vizyonumuz : Firma içerisinde oluşturduğumuz sağlam yapıyı yenilik ve gelişmelere açık olarak ilerletmek, alıcılarımızdan ve çalışanlarımızdan aldığımız güçle en iyi şekilde modern, kaliteli yaşanabilir mekanlar üretmek.
56

Tamamlanan Proje

360

Çalışan Personel

89

Özel Tasarım

42

Ödül